10:22:00

Yankee candle

Hej :)
Podczas pobytu nad morzem kupiłyśmy: świeczkę, pięć zapachowych wosków Yankee Candle oraz kominek.
  • świeczka - Honey blossom - Przyjemny miodowy zapach
  • wosk nr 1: Turguoise sky  -  Wzburzone fale oceanu, które wywołują spokój, plaża wypełniona wonią orzeźwiającego powietrza, trawy morskiej i piżma. Turkusowe niebo od Yankee Candle to świeże połączenie aromatów, które zachwyci każdego.
  • wosk nr 2: Soft blanket - Biały, miękki kocyk pachnący zaskakującą mieszanką aromatów. Rozgrzany bursztyn, ciepła, smakowita wanilia i orzeźwiające cytrusy – nasyconym takimi esencjami pledem należy się jak najszybciej okryć!
  • wosk nr 3: Pink lady slipper -Zapach łączy w sobie pąki róż, jaśminu i fiołków. Zapach jest kwiecisty i pudrowy.
  • wosk nr 4: River valley -Kojący, orzeźwiający i świeży zapach spaceru w dolinie rzeki. Szałwia, bursztyn oraz dąb.
  • wosk nr 5: Blissful autumn -Błogi ale i energetyzujący z mieszanką nut drzewnych. Zapach przypominający jesienne powietrze połączone z owocami dojrzałymi w sadzie.
  • kominek
Woski są świetne, po dotarciu do domu nie mogłyśmy się oprzeć, i musiałyśmy wypróbować jeden z nich!
Wybrałyśmy zapach "Pink lady slipper" czyli storczyk :) Zapach pięknie pachnie. Pomimo tego, iż w opakowaniu nie pachniał zbyt intensywnie, po rozkrojeniu, i roztopieniu kawałka wosku zapach unosił się w całym domu! Jesteśmy zachwycone tym efektem. Kawałeczek wosku wystarczył na ok. 4 roztopienia, pali się on (wydziela zapach) ok. 8h. Nawet po wypaleniu czuć unoszący się w domu zapach. 
Jeżeli zastanawialiście się czy kupić świece lub woski Yankee Candle to są naprawdę godne polecenia, my zakochałyśmy się w nich od razu! :))

1 komentarz:

Jak już tu jesteś , zostaw po sobie ślad - komentarz :*

Copyright © 2016 Blog By Paulina , Blogger