13:01:00

Recenzja szamponów :)

Hej :)
Dziś postanowiłyśmy sprawdzić czy to co mówią w reklamach oraz to co pisze na opakowaniach produktów jest prawdą. Kupiłyśmy dwa szampony,  pierwszy firmy Joanna, drugi firmy Garnier (po 2 tygodniach stosowania sprawdzamy rezultaty).
To co pisze na opakowaniach :

Joanna - Szampon z odżywką Naturia został opracowany z myślą o pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Nowa receptura to doskonałe połączenie składników pozwalających na delikatne oczyszczenie i jednoczesną pielęgnacje włosów. Zastosowany ekstrakt z alg morskich zapewnia optymalne nawilżanie i piękny wygląd włosów, a czynniki kondycjonujące ułatwiają rozczesywanie i przywracają im naturalny połysk.

Garnier - Szampon z olejkiem z awokado i masłem kartiré. Wyjątkowa receptura, aby odżywiać włosy bardzo suche i zniszczone. Szampon Garnier ULTRA DOUX łączy olejek z awokado znany ze swych właściwości uelastyczniających z wysoce odżywczym masłem kartiré w kremowej i apetycznej formule, bez obciążania włosów.

Rezultat: po zastosowaniu obu szamponów od razu zauważamy, iż szampon firmy Joanna spełnia swoje warunki: włosy wyglądają pięknie, mają lekki połysk, łatwo się rozczesują i układają. Kolejnym plusem jest to, że szampon zawiera odżywkę która poprawia kondycję naszych włosów. Jedynym minusem może być zapach którego tak naprawdę nie czuć. Mimo iż szampon firmy Garnier pachnie znacznie lepiej (egzotyczny, owocowy zapach), posiada znacznie więcej minusów. Szampon nie zawiera odżywki, nasze włosy suche i zniszczone jakie były takie są ;c, włosy nie rozczesują się i nie układają się ładnie tak jak w przypadku szamponu firmy Joanna. Jeżeli jesteś na kupnie szamponu, zdecydowanie odradzamy szampon firmy Garnier i zachęcamy do zakupu szamponu firmy Joanna. Oczywiście wybór należy do Ciebie :)  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak już tu jesteś , zostaw po sobie ślad - komentarz :*

Copyright © 2016 Blog By Paulina , Blogger